Renewable Energy
KLAROWNOŚĆ. KOMPETENCJE. WSPARCIE.

Na czym polega przejmowanie wież?

Do przejęcia wieży dochodzi wtedy,  kiedy deweloper lub właściciel sprzedają jedną wieżę lub portfolio wież będących w ich posiadaniu, w zamian za płatność ryczałtową. Unison dokonuje przejęcia wież na różnym etapie budowy.

Korzyści wynikające z naszych transakcji obejmują:

  • Uzyskanie korzystnego podatkowo kapitału bez finansowania dłużnego lub kapitałowego
  • Możliwość inwestowania kapitału w przyszłe aktywa
  • Eliminacja wydatków związanych z obsługą wież
GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ CENĘ DLA TWOICH AKTYWÓW

Upraszczamy proces przejmowania wież

1

Krok 1 – Wycena

Z pomocą naszych ekspertów w dziedzinie przejmowania wież dokonasz wyceny twojej wieży lub portfolio wież.

2

Krok 2 – Formalności

Zespół Unison oceni wymagane standardy finansowe, techniczne i bezpieczeństwa twojej wieży lub portfolio i opracuje transakcję spełniającą twoje cele i uwzględniającą oczekiwany czas realizacji.

3

Krok 3 – Finalizacja transakcji

Dopełnienie formalności związanych z budżetem i finalizacją transakcji. Zespół Unison zajmie się przekazaniem wszystkich informacji po zamknięciu transakcji oraz transferem aktywów, pozwalając Ci skupić się na bieżących priorytetach biznesowych.

DOKONAJ WYCENY WIEŻY JUŻ DZISIAJ

Poproś o wycenę Twojej Wieży

Wypełnij formularz poniżej. Ekspert Unison skontaktuje się z Tobą.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

MASZ PYTANIA? ZNAMY ODPOWIEDZI.

Najczęściej zadawane pytania na temat przejmowania wież

Sprzedaż wieży otwiera drzwi do wielu potencjalnych korzyści. Należą do nich natychmiastowe uzyskanie długoterminowej wartości aktywów, optymalizację opodatkowania dochodów oraz zmniejszenie ryzyka rozwiązania umowy najmu. Najczęstszym powodem, dla którego właściciele wież współpracują z Unison, jest otrzymanie efektywnego podatkowo i wolnego od ryzyka kapitału na inwestycje w ich podstawową działalność i wyeliminowanie zobowiązań i wydatków związanych z posiadaniem wieży.

Inwestycja w dużą liczbę lokalizacji o zróżnicowanych cechach pozwala Unison na zmniejszenie ryzyka utraty aktywów poprzez stworzenie całego portfolio tychże. Takie podejście umożliwia oferowanie klientowi najwyższej możliwej stawki za każdą nieruchomość oraz przekazywanie korzyści płynących z tak skorygowanego portfolio innym klientom.

Unison ma za sobą lata doświadczenia w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do sprzedawców. Dążymy do tego by zagwarantować naszym klientom najlepszą możliwą ofertę. Naszą firmę cechuje klarowność, kompetencja i wsparcie w trakcie całego procesu sprzedaży.