Renewable Energy
Przejrzystość. Kompetencje. Wsparcie.

Czym jest wykup łącza dzierżawionego/umowy dzierżawy/najmu?

Wykup łącza dzierżawionego /umowy dzierżawy/najmu to proces, w którym właściciel sprzedaje znajdującą się w jego posiadaniu wieżę sygnałową lub antenę łącza bezprzewodowego za sumę ryczałtową.

Korzyści wynikające z naszych transakcji obejmują:

  • Sumę ryczałtową gotową do inwestycji w Twoje priorytety
  • Zmniejszenie skutków podatkowych w porównaniu z pobieraniem czynszu
  • Eliminacja ryzyka utraty lub spadku zysków
SZYBKA I ŁATWA FINALIZACJA TRANSAKCJI

Ułatwiamy proces wykupu dzierżawionego łącza bezprzewodowego

1

Krok 1 – Wycena

Otrzymasz darmową wycenę wartości rynkowej twojej dzierżawy/ umowy /dzierżawy najmu.

2

Krok 2 – Formalności

We współpracy z doświadczonym zespołem Unison wypracujemy korzystne dla Ciebie warunki i szybko dopełnisz formalności związanych z dzierżawą nieruchomości.

3

Krok 3 – Finalizacja transakcji

Umów się na termin zamknięcia transakcji. Unison zadba o wszystkie formalności po finalizacji transakcji.

DOKONAJ WYCENY AKTYWÓW

Poproś o wycenę twojego dzierżawionego łącza bezprzewodowego

Wypełnij formularz poniżej. Ekspert Unison skontaktuje się z Tobą w celu wyceny umowy dzierżawy/najmu.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

MASZ PYTANIA? ZNAMY ODPOWIEDZI.

Najczęściej zadawane pytania na temat wykupu łączy dzierżawionych

Sprzedaż dzierżawy otwiera drzwi do wielu potencjalnych korzyści. Należą do nich możliwość natychmiastowego spieniężenia długoterminowej wartości dzierżawy, optymalizacja opodatkowania dochodów i zmniejszenie ryzyka wypowiedzenia dzierżawy. Powodem, dla którego dzierżawcy nawiązują współpracę z Unison, jest najczęściej otrzymanie ryczałtu kapitałowego zamiast opłat za dzierżawę. Ryczałt ląduje w twojej kieszeni, niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość. Wielu właścicieli wykorzystuje zyski z transakcji z Unison inwestując w nieruchomości, opłacając studia członkom rodziny, finansując emeryturę lub grając na giełdzie. Każdy cel jest wyjątkowy, a zespół Unison może pomóc w zorganizowaniu transakcji tak, by móc je spełnić.

Inwestycja w dużą liczbę lokalizacji o zróżnicowanych cechach pozwala Unison na zmniejszenie ryzyka utraty aktywów poprzez stworzenie całego portfolio tychże. Takie podejście umożliwia oferowanie klientowi najwyższej możliwej stawki za każdą nieruchomość oraz przekazywanie korzyści płynących z tak skorygowanego portfolio innym klientom.

Unison ma za sobą lata doświadczenia w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do sprzedawców. Dążymy do tego by zagwarantować naszym klientom najlepszą możliwą ofertę. Naszą firmę cechuje klarowność, kompetencja i wsparcie w trakcie całego procesu sprzedaży.